historie

V sobotu 24.září se ve Starém Kolíně koná STAROKOLÍNSKÁ BRÁZDA. Zájemci naleznou více informací např. ZDE.

V sobotu 1.října pořádají kolegové z Ondřejova soutěž s názvem ONDŘEJOVSKÁ OSMIČKA. Více informací o této akci naleznete např. ZDE.

Ve stejný den a ještě v neděli, tzn. 1.-2.října se v Pardubicích koná akce s názvem RETROMĚSTEČKO. Zde si přijdou na své nejvíce příznivci 50. až 80.let a to nejen z řad bývalé ČSLA, VB či požárníků. Na této akci je na co koukat a kde na co konkrétně tam můžete koukat, naleznete na stránkách akce ZDE.

V neděli 2.října se koná závěrečná klubová vyjížďka PO STOPÁCH PLAKETOVÉ JÍZDY. Jak již název napovídá, vyjížďka povede po trase letošní Plaketové jízdy, resp. povede protisměrně. V Kladrubech nad Labem bude zastávka na společný oběd a navštívíme i tamní hřebčín, neboť většina lidí podílejících se na organizaci letošního ročníku, se na prohlídku o soutěži nedostala. Přesný čas odjezdu a místo srazu zde bude včas zveřejněno.


=====================================================================================================

O týden déle, v sobotu 8.října, se na zámku Kačina konají JEZDECKÉ SLAVNOSTI a Hubertova jízda. Jako v letech předchozích i letos jsme byli osloveni a požádáni o vystavení našich veteránů a jsme oficielními účastníky programu. Opět, i zde, se včas dozvíte, kdy a kde bude sraz, včetně programu akce.

=====================================================================================================

Pokud Vás také zajímá, kdy budou další klubové schůze a nejen ty, tak si můžete stáhnout celoroční kalendář se všemi důležitými akcemi našeho klubu. Naleznete ho ZDE.===========================================================================================================

Chcete-li ještě zavzpomínat na loňský ročník Plaketové jízdy, tak můžete shlédnout sestřih záběrů, které natočil pan Petr Doležal. Kouknout se na něj můžete na tomto ODKAZU. A kromě záběrů z naší soutěže tam naleznete odkazy na sestřihy z celé řady dalších akcí, jichž jsme se rovněž zúčastnili. Zbývá jen popřát hezké pokoukání...

Z.P. - album 16-1

NOVÉ ČLÁNKY

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

Termíny členských schůzí VCC Kolín v roce 2016
Termíny členských schůzí VCC Kolín v roce 2016

NOVÉ GALERIE

aktuality