historie

Jestli Vás zajímá termín letošních testací, kdy dostanete další razítko do průkazu svých plechových miláčků, tak si za uši zapište datum 29.dubna 2017. V tento den se, opět v areálu PKP na Starokolínské ulici, budou všechny ty naše "káry" a "plechovky" testovat a přetestovávat. Kdo tedy chce jezdit i v roce 2017, rezervujte si tuto sobotu, nalijte do nádrže benzín a doražte si pro razítko. Testační komisaře tam bude možné zastihnout v době od 8 do cca 13hodin.

Ihned po našich klubových testacích, v neděli 30.dubna se koná První jarní veteránská vyjížďka, na které jsou vítání všichni veteránisté - ať již členové či jen příznivci klubu, event.kdokoliv další, zkrátka všichni obdobně smýšlející ;o) Letošním cílem naší vyjížďky bude Mladá Boleslav a tam konkrétně MUZEUM ŠKODA AUTO. Začátkem této sezony je tam mimo jiného v rámci prohlídky zpřístupněn i "archiv" konceptů, které se víceméně nikdy nedostali na silnice, jako např. slavný "Upír z Ferratu". Sraz je v 9.30hod na parkovišti u prodejny LIDL (výjezd z Kolína směr Praha), odjezd pak v 9.45. Drobná připomínka pro ty, kteří by se chtěli připojit po trase - pojede se klasicky na Nymburk přes Oseček, obchvatem objedeme Nymburk a dále přes Luštěnice do M.B.

Jo a hned v pondělí, kdy je svátek 1.máje pak společně, tedy ten kdo bude chtít, vyrazíme ke kolegům z Českého Brodu jejich akci, na Českobrodský okruh. Bližší podrobnosti a přihlášku do soutěže naleznete na stránkách pořadatele ZDE. Sraz účastníků je jako den předtím opět u prodejny LIDL v 8.15hod, společný odjezd je v 8.30hod.

V polovině května lze na nádraží ČD v Kolíně a následně v Kutné Hoře shlédnout a prohlédnout si věrnou repliku legionářského vlaku, brázdícího na konci I.světové války nejen Transsibiřskou magistrálu. Bližší informace o tomto vlaku, který vznikl ke 100.výročí vzniku čs.legií naleznete ZDE. Kdy přesně pak vlak můžete shlédnout v Kolíně zjistíte TADY a kdy v Kutné Hoře pro změnu zase ZDE. V každém případě tato pojízdná expozice stojí opravdu za zhlédnutí, i když přímo nesouvisí s "našimi" veterány.

Jinak, všechny letošní, námi pořádané akce naleznete sepsané pěkně pohromadě níže, pod tímto textem. Termíny všech členských schůzí (a nejen jich) po celý rok 2017 pro změnu naleznete v TOMTO kalendáři.

Nejdůležitější akce klubu v roce 2017

===================================================================================================================================================================

Jako každý rok, tak i v roce 2016 pořádali kolínští motorkáři - Kolínská verbež, Vánoční jízdu po Kolíně. Z našich řad se nás opět několik připojilo, i když nás přímo pod stromeček dorazilo kvůli technickým potížím podstatně méně. Ale i tak se můžete podívat, že ten zbytek, co na náměstí dorazil, ostudu určitě nedělali ;o)) A to i přes nepřízeň počasí dorazilo na náměstí okolo 250 strojů různé barvy, kubatury, typu i vytunění...


Z.P. - album 16-1

NOVÉ ČLÁNKY

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2017
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2017

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

NOVÉ GALERIE

aktuality