historie

Jelikož je čas neúprosný, budeme mít za chvíli poslední měsíc roku. V prosinci každého roku, na závěr sezóny, je pořádána VÁNOČNÍ SCHŮZE našeho klubu. Nejinak je tomu i letos.  Tentokráte se toto závěrečné setkání bude konat ve čtvrtek 14.prosince od 18ti hodin na tradičním místě - v salónku restaurace Budvarka na kolínském náměstí vedle Radnice.
Takže neváhejte, zapište si tento termín do svých notýsků a v daný termín doražte. Vánoční posezení je vždy trochu nestandardní s možností promítání záběrů z akcí v letošním roce, popovídáním si s kolegy a kamarády...
Důležité je ale to, že se budou vybírat již klubové členské příspěvky na rok 2018. Možnost zaplacení bude již od 17ti hodin, takže to, prosím, nenechávejte na poslední chvíli a doražte dříve.
Vedení klubu se těší na Vaši účas¨t!

============================================================================================

Všem našim příznivcům a kolegům, kteří tyto stránky sledují, se omlouváme za to, že ve fotogalerii již delší dobu nepřibývají žádné nové fotografie. Příčinou je to, že různými "apgrejdy" programů, ve kterých jsou tyto stránky dělány a vedeny, spolu přestaly "spolupracovat" a nejde nahrávat nové fotografie či cokoliv dalšího. Snad to není stav trvalý, uvidíme... Takže ještě chvilku to kdyžtak, prosím, bez nových fotografií přežijte ;o)
A ten, kdo to nepřežije, se může kouknout na naše Facebookové stránky, kde těch fotografií naleznate opravdu hodně, A nejen fotografií. Nevíte, kde? No přece na TOMTO odkazu ;o)

V každém případě děkujeme za pochopení!

=============================================================================================

Nědělní závěrečnou vyjížďku Po stopách Plaketové jízdy, máme za sebou s rekordní účastí více jak 50ti strojů různého stáří, barvy a provenience. Doufám, že všichni účastníci byli spokojeni a že si to užili.
V každém případě patří poděkování úplně všem, včetně těch, kteří dorazili třeba jenom ráno na místo srazu. A jenom pro zajímavost, nejvzdálenější účastník byl až z Třeště - před ním tedy klobouk dolů...============================================================================================

A je po! Po čem? No přece po dalším ročníku naší soutěže PLAKETOVÁ JÍZDA. Do kolínského zámku se sjelo požehnané množství strojů a sešlo se tam velké mnnožství diváků. Byť občas a lehce přes mráčky, tak na nás po celý den koukalo i slunce, které vedlo "kroky" všech soutěžících tak, že nikdo nezabloudil a nikdo nehavaroval. Poděkování tak patří všem účastníkům, stejně tak jako těm, kteří přijeli jenom na dopolední výstavu na zámek za účast a doufáme, že byli všichni spokojeni. Takže za rok zase na viděnou..
A jestli Vás zajímají výsledky, tak ty naleznete v jiné části těchto stránek - TADY.

============================================================================================

Jinak, všechny letošní, námi pořádané akce naleznete sepsané pěkně pohromadě níže, pod tímto textem. Termíny všech členských schůzí (a nejen jich) po celý rok 2017 pro změnu naleznete v TOMTO kalendáři.

Nejdůležitější akce klubu v roce 2017


NOVÉ ČLÁNKY

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2017
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2017

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

NOVÉ GALERIE

aktuality