historie

Jako každoročně. tak i letos se v měsíci únoru koná Výroční členská schůze. Tentokráte bude mimořádná tím, že se po čtyřech letech bude volit nové vedení klubu. Vše vypukne v pátek 16.února od 18hod. Jelikož je, podle stanov klubu, poslední možný termín pro zaplacení členských příspěvků na rok 2018, bude tyto možné zaplatit již od 17hod. Průkazy historických vozidel se tentokráte vybírat nebudou, nemusíte si je tedy s sebou nosit. Bližší program Výroční schůze bude uveden v pozvánce, kterou každý z členů včas obdrží, anebo si ji můžete přečíst ZDE. Počítejte ale s tím, že si mimo jiného vyslechnete zprávu o činnosti klubu z úst pana předsedy a zprávu od hospodáře klubu. Těšit se také můžete na večeři, jak již také bývá dobrým zvykem ;o)

Takže v pátek v restauraci na Budvarce na viděnou...

P.S. Jinak kompletní ceník členských příspěvků a cen ohledně testací naleznete TADY.

============================================================================================

Do svých zápisníků, počítačů, či chytrých telefonů si také již můžete zapsat termín letošních testací. Ten byl stanoven na sobotu 7.dubna. Vše proběhne opět v areálu PKP dopravní. Bližší informace zde včas naleznete.

Dále si můžete zapsat i termín letošního, 34.ročníku Plaketové jízdy, která se uskuteční v sobotu 16.června opět na Karlově náměstí. Rovněž i o tomto zde budou další informace uveřejněny včas.

Chcete-li vědět, kdy se konají i všechny klubové členské schůze, tak se můžete podívat na celkový kalendář akcí klubu, který naleznete ZDE============================================================================================

Všem našim příznivcům a kolegům, kteří tyto stránky sledují, se omlouváme za to, že ve fotogalerii již delší dobu nepřibývají žádné nové fotografie. Příčinou je to, že různými "apgrejdy" programů, ve kterých jsou tyto stránky dělány a vedeny, spolu přestaly "spolupracovat" a nejde nahrávat nové fotografie či cokoliv dalšího. Snad to není stav trvalý, uvidíme... Takže ještě chvilku to kdyžtak, prosím, bez nových fotografií přežijte ;o)
A ten, kdo to nepřežije, se může kouknout na naše Facebookové stránky, kde těch fotografií naleznate opravdu hodně, A nejen fotografií. Nevíte, kde? No přece na TOMTO odkazu ;o)

V každém případě děkujeme za pochopení!
NOVÉ ČLÁNKY

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2018
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2018

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

NOVÉ GALERIE

aktuality