historie

Příští klubová schůze: 

13. 12. 2018 18:00 Budvarka - vánoční posezení - všichni členové se svými blízkými a všichni přátelé klubu jsou srdečně zváni na tradiční vánoční posezení při svařáku. Nezapomeňte se pochlubit napečeným cukrovím a fotografiemi veteránských akcí z uplynulé sezóny (na USB) - promítání zajištěno.======================================================

Info pro členy:

* Máte-li vozidlo k testaci, neodkládejte ji a kontaktujte některého z klubových komisařů. Platí jak pro auto / moto, tak pro vojenskou techniku, přívěsy apod.

Motocykly na bílých číslech mají STK na 4 roky - známku na 4 roky vám na RZ vylepí příslušný odbor dopravy. Na webu se ale objevio zajímavé doplnění  informací od MD, zajímá vás zejména poslední odstavec.

Klubové kalendáře na rok 2019 jsou v Kolíně. Můžete se těšit, distribuce bude zahájena od 14. 11. :-)


======================================================

Ve fotogaleriích naleznete letošní poslední klubovou vyjížďku - Po stopách plaketové jízdy. Po kliknutí na panorama níže se dostanete na stránky Uložto, odkud můžete stahovat skupinové foto v lepším rozlišení.
======================================================

24. 11. 2018 nás Veteran Team Velim zve na besedu s Otakarem Marešem na téma německá vojenská technika 1939 - 1945, kolopásové automobily. Více informací naleznete na webu VTV.======================================================


NOVÉ ČLÁNKY

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2018
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2018

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

NOVÉ GALERIE

aktuality