historiePoslední srpnovou sobotu, 27. srpna, se v nedaleké Dobřeni (za Ratboří a Suchdolem) koná již 5.ročník zajímavé akce s názvem ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI. Je to sice trochu něco jiného, než byste čekali, ale minimálně za oznámení zde tato akce určitě stojí!Ve stejný den se také koná již tradiční veteránská soutěž RALLYE ŽELEZNÉ HORY, kterou pořádají naši kolegové z nedaleké Přelouče. Více informací naleznete na TOMTO oficiálním plakátu. Kdo chce jet, tak sraz je naplánován na 9.hodinu před chvaletickou elektrárnou.

A aby toho nebylo málo, tak se ještě tuto sobotu koná POSÁZAVSKÁ RALLYE BERCHTOLD 2016. Více informací o ní naleznete na stránkách pořadatele, našich kolegů z ondřejovského klubu TADY.


=====================================================================================================

V sobotu 10.září se v obci Kovářská v Krušných horách poblíž Chomutova, koná vzpomínková akce na leteckou bitvu nad Krušnými horami, která zde v těchto dnech zuřila v roce 1944. Není to sice klasická "veteránská" akce, ale pro příznivce vojenské historie a letectva tam toho bývá k vidění opravdu spousty. Více informací naleznete ZDE.V neděli 2.října se koná závěrečná klubová vyjížďka PO STOPÁCH PLAKETOVÉ JÍZDY. Jak již název napovídá, vyjížďka povede po trase letošní Plaketové jízdy, resp. povede protisměrně. V Kladrubech nad Labem bude zastávka na společný oběd a navštívíme i tamní hřebčín, neboť většina lidí podílejících se na organizaci letošního ročníku, se na prohlídku o soutěži nedostala. Přesný čas odjezdu a místo srazu zde bude včas zveřejněno.

=====================================================================================================

O týden déle, v sobotu 8.října, se na zámku Kačina konají JEZDECKÉ SLAVNOSTI a Hubertova jízda. Jako v letech předchozích i letos jsme byli osloveni a požádáni o vystavení našich veteránů a jsme oficielními účastníky programu. Opět, i zde, se včas dozvíte, kdy a kde bude sraz, včetně programu akce.

=====================================================================================================

Pokud Vás také zajímá, kdy budou další klubové schůze a nejen ty, tak si můžete stáhnout celoroční kalendář se všemi důležitými akcemi našeho klubu. Naleznete ho ZDE.===========================================================================================================

Chcete-li ještě zavzpomínat na loňský ročník Plaketové jízdy, tak můžete shlédnout sestřih záběrů, které natočil pan Petr Doležal. Kouknout se na něj můžete na tomto ODKAZU. A kromě záběrů z naší soutěže tam naleznete odkazy na sestřihy z celé řady dalších akcí, jichž jsme se rovněž zúčastnili. Zbývá jen popřát hezké pokoukání...

Z.P. - album 16-1

NOVÉ ČLÁNKY

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

Termíny členských schůzí VCC Kolín v roce 2016
Termíny členských schůzí VCC Kolín v roce 2016

NOVÉ GALERIE

aktuality