historie

Testace našeho klubu máme úspěšně za sebou. Vystřídalo se nás tam docela dost, ale jestli někdo z jakéhokoliv důvodu nemohl, a přitom průkaz HV odevzdal, tak ať se dostaví na členskou schůzi tento čtvrtek - viz. níže. Tam si bude možné průkazy vyzvednout. Hlavně ať nejste jako někteří jedinci, kteří u testačního komisaře měli průkaz i dva roky!
Hledáte-li galerii, dočasně ji naleznete zde.
A co závěrem? Závěrem to chce jen velké poděkování vedení PKP DOPRAVNÍ, s.r.o. za prostor a všem řidičům kamiónů, kteří o tomto víkendu nemohli parkovat na "svém" místě ;o)
Víťo, moc Ti děkujeme!!!

=================================================================================

Ve čtvrtek 12.dubna se koná další členská schůze našeho klubu. Vše je jako vždy. Tzn. v salónku restaurace Budvarka a start je v 19hod.

=================================================================================

V sobotu 28.dubna pořádá Spolek přátel historické techniky Velký Osek další Den s historickou technikou. Více informací naleznete na stránkách pořadatelů - TADY.

=================================================================================

V úterý 1.května pořádají naši kolegové z Českého Brodu 22.ročník soutěže OKRUH ČESKOBRODSKÝ. Tato soutěž byla zároveň vybrána jako první společná vyjížďka našeho klubu. Více o této soutěži se dozvíte na nových stránkách pořadatele TADY. Více podrobností zde bude včas oznámeno...

=================================================================================

Dále si můžete zapsat i termín letošního, 34.ročníku Plaketové jízdy, která se uskuteční v sobotu 16.června opět na Karlově náměstí. Rovněž i o tomto zde budou další informace uveřejněny včas.

Chcete-li vědět, kdy se konají i všechny klubové členské schůze, tak se můžete podívat na celkový kalendář akcí klubu, který naleznete ZDE

============================================================================================

Všem našim příznivcům a kolegům, kteří tyto stránky sledují, se omlouváme za to, že ve fotogalerii již delší dobu nepřibývají žádné nové fotografie. Příčinou je to, že různými "apgrejdy" programů, ve kterých jsou tyto stránky dělány a vedeny, spolu přestaly "spolupracovat" a nejde nahrávat nové fotografie či cokoliv dalšího. Snad to není stav trvalý, uvidíme... Takže ještě chvilku to kdyžtak, prosím, bez nových fotografií přežijte ;o)
A ten, kdo to nepřežije, se může kouknout na naše Facebookové stránky, kde těch fotografií naleznate opravdu hodně, A nejen fotografií. Nevíte, kde? No přece na TOMTO odkazu ;o)

V každém případě děkujeme za pochopení!
NOVÉ ČLÁNKY

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2018
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2018

Protokol o roční prohlídce HV
Protokol o roční prohlídce HV

NOVÉ GALERIE

aktuality