test novinky » jak na to » Žádost o provedeni testování historického vozidla


ŽÁDOST O PROVEDENÍ TESTOVÁNÍ HISTORICKÉHO VOZIDLA

Nejdůležitějším dokumentem "okolo" veteránů je dokument formátu A3 s výše uvedeným jménem, přehnutý na dvojlist A4. Naleznete ho na TOMTO odkazu. Pro jakýkoliv účel používejte pouze a výhradně jen tento formulář - všechny předchozí, starší provedení již nepoužívejte!

Tento formulář vyplňujte tak, že po vyplnění příslušné kolonky vždy přeskočte na další pomocí klávesnice "TAB". U některých kolonek je totiž předepsaná nápověda na vyplnění, ze které si pak pouze stačí vybrat. Nemusíte tak vymýšlet hlouposti a do formuláře psát nesmysl. Pokud si nejste i tak jisti, jak na vyplnění, tak ZDE si můžete stáhnout návod k vyplnění...
    
Nejlepší vždy je, tento formulář po vyplnění jednou vytisknout a nechat si ho zkontrolovat dotyčným testačním komisařem. Teprve když je vše správně a kompletně vyplněno, je zapotřebí pro "prvotestaci HV" celkem pět výtisků (1x majitel vozidla, 1x klub, který stroj testoval, 1x dopravní inspektorát za "espézetky", 1x krajský testační komisař a 1x Ministerstvo dopravy) a pro "historickou původnost" jsou zapotřebí výtisky dva (1x majitel a 1x klub, který stroj testoval). Nejlepší je, jeden originál vyplňovat černou tužkou a pak si ho nechat okopírovat. Při tisku je rovněž vyžadováno, aby tato žádost byla vytištěna na silnějším papíru - ne na klasickém kancelářském papíru gramáže 80g/m2.

Co se týče prvotestací v našem klubu, tak při každé z nich je zapotřebí minimálně 2-3 týdny před samotným testováním kontaktovat testačního komisaře a předložit mu výše uvedený vyplněný formulář ke kontrole. Každý tak bude mít jistotu, že mu testaci nezhatí nějaká nepředvídaná administrativní překážka.  Když to necháte rovnou na den testací, tak pak opravdu není dostatek času toto řešit a opravovat na místě. Proto na to, prosím, myslete!


NOVÉ ČLÁNKY

Výroční členská schůze 13. 2. 2020
Výroční členská schůze 13. 2. 2020

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2020
Klubový kalendář pro rok 2020

Výroční členská schůze 21. 2. 2019
Výroční členská schůze 21. 2. 2019

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2019
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2019

Terminy akcí VCC Kolín v roce 2018
Termíny akcí VCC Kolín v roce 2018

NOVÉ GALERIE

aktuality